Символічні кольори та неочікувані написи на костюмах: тернопільський гурт TVORCHI заінтригував своїм образом на відкритті ЄвробаченняПісенний конкурс "Євробачення-2023" офіційно розпочався - сьогодні, 7 травня, у британському місті Ліверпуль відбулася церемонія відкриття музичної першості.

"Бірюзовим" хідником крокували представники з 37 країн світу, серед них і Україна, від імені якої Велика Британія приймає конкурс. Атмосфера біля Сент-Джордж-Голл була дуже емоційною, адже усі єврофани з нетерпінням чекали побачити своїх фаворитів. Серед натовпу можна було побачити багато синьо-жовтих прапорів, які глядачі принесли на підтримку України.

Ведучими стали британська спортсменка Сем Квек та український телеведучий Тимур Мірошніченко.

Відкриття

Відкриття

Відкриття "Євробачення-2023" / Фото: Суспільне мовлення

Редакція сайту ТСН пропонує дізнатися, як минула урочиста церемонія відкриття "Євробачення-2023", та подивитися найяскравіші образи учасників.

Представники України, гурт TVORCHI, з'явилися на хіднику у дуже символічних образах. Музиканти обрали костюми з поєднанням червоного та чорного кольорів, на яких були вишиті імена та вага дітей, які народилися під час війни раніше часу. Зараз колектив допомагає збирати кошти на інкубатори інтенсивної терапії, щоб врятувати їхні життя.

TVORCHI на відкритті

TVORCHI на відкритті

TVORCHI на відкритті "Євробачення-2023" / Фото: Getty Images

Запам'яталася глядачам і ефектна поява гурту Let3 з Хорватії. Музиканти епатували публіку появою у об'ємних сукнях та на підборах.

Вбрання учасників колективу поєднувало кольори хорватського прапору, а ось соліст Let3 був одягнений у синьо-жовтих кольорах. Таким чином музикант хотів продемонструвати свою підтримку українцям.

Let3 на відкритті

Let3 на відкритті

Let3 на відкритті "Євробачення-2023" / Фото: Суспільне мовлення

У фотозоні Let3 скинули свої сукні та, залишившись у кринолінах, продемонстрували білі майки з зображенням дітей з закритими очима.

Також своєю появою на церемонії потішила шанувальників співачка Loreen зі Швеції. 2012 року вона вже здобула перемогу на пісенному конкурсі та, за прогнозами букмекерів, має усі шанси зробити це і цього року.

Loreen на відкритті

Loreen на відкритті

Loreen на відкритті "Євробачення-2023" / Фото: gettyimages.comAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW