Депутатам Європарламенту передали прапори, підписані запорізькими тероборонівцямиПід час візиту українських журналістів до Брюсселю фотокореспондентка 061.ua Катерина Клочко передала депутатам Європарламенту прапори, підписані захисниками та захисницями Запорізького напрямку.

Про це повідомляє 061.

«ТРО це ЗСУ – підготовлені та готові до спротиву» написав на прапорі України командир 110-ї окремої Запорізької окремої бригади територіальної оборони полковник Олександр Ігнатьєв. Цей прапор передали Віцепрезиденту Європарламенту Робертсу Зіле. А прапор, який підписали захисниці запорізької ТрО з позивними Гюрза, Колібрі та Кет, презентували представнику у Парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС Вітольду Ващиковському.

Як раніше писав 061, завдяки Раді міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX українські журналісти взяли участь у адвокаційному візиті до Брюсселю та Риму, де зустрічались з європейськими політиками, дипломатами, медійниками та відвідали українсько-італійську конференцію з відбудови. Детальніше про візит за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW