У Львівській міськраді розповіли, де і як здобути пільги на паркуванняВідтепер укладати угоди на пільговий тариф чи пільгові абонементи на паркування на майданчиках ЛеоПарковки можна в Центрі обслуговування пасажирів, що на вул. Горбачевського, 10.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Це стосується мешканців, які живуть у будинках, що прилягають до паркувальних майданчиків. Раніше оформити пільгове паркування можна було тільки у офісі ЛКП «Львівавтодор», що на вул. Галицькі Пасіки, 7.

Як зазначили у ЛКП «Львівавтодор», для оформлення пільгового паркування слід попередньо записатися за номером телефону гарячої лінії: 0 800 303 007.

Прийом мешканців: у вівторок і четвер з 9:00 до 17:00, перерва на обід – 13:00-13:45.

«Адміністратори приймають документи на першому поверсі будівлі, тому до нас можуть завітати та укласти договір і маломобільні групи населення», - додали у комунальному підприємстві.

Нагадаємо, зареєстровані у Львові внутрішньо переміщені особи також можуть оформити пільгове паркування на майданчиках, безпосередньо прилеглих до житлових будинків, у яких вони мешкають. Тоді оплата за паркування, як і для мешканців-львів’ян, складатиме 3 грн/год. Водночас переселенці можуть оформити пільгові абонементи на паркування: детальніше про це за посиланням.

Також детальніше про пільгові абонементи на паркування та необхідний перелік документівможна прочитати на сайті: parking.lviv.ua/subscriptions-residents/

Читайте також: У Львові закриють для проїзду ще одну ділянку вулиці Шевченка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW