Окупанти обстріляли Краматорськ та Авдіївку: ошкодили корпус навчального закладу та будинки, - ФОТОСьогодні, 4 травня, серед ночі росіяни завдали ракетного удару по Краматорську — пошкодили корпус навчального закладу та прилеглі житлові будинки.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Окупанти обстріляли Краматорськ та Авдіївку: ошкодили корпус навчального закладу та будинки, - ФОТО, фото-1На Волноваському напрямку під обстрілами Новоукраїнка та Пречистівка — пошкоджено будинок.

Окупанти обстріляли Краматорськ та Авдіївку: ошкодили корпус навчального закладу та будинки, - ФОТО, фото-2На Донецькому напрямку Авдіївка зазнала обстрілів з артилерії та "Градів", а також авіаракетного удару — пошкоджені будинки та територія підприємства. У Курахівській ТГ пошкоджено 6 будинків у Ганнівці і 3 в Успенівці. Зафіксовано обстріли Мар'їнки та Красногорівки.

Окупанти обстріляли Краматорськ та Авдіївку: ошкодили корпус навчального закладу та будинки, - ФОТО, фото-3На Горлівському напрямку поранено 1 людину у Миколаївці Костянтинівської ТГ. У Костянтинівці пошкоджено 5 приватних будинків і 3 багатоповерхівки. Ще 7 будинків пошкоджено у Часовоярській ТГ, 11 у Соледарській ТГ і 22 у Торецькій ТГ.

Окупанти обстріляли Краматорськ та Авдіївку: ошкодили корпус навчального закладу та будинки, - ФОТО, фото-4На Лисичанському напрямку 1 людина загинула у Зарічному Лиманської ТГ. У Сіверській ТГ пошкоджено 4 будинки.

Окупанти обстріляли Краматорськ та Авдіївку: ошкодили корпус навчального закладу та будинки, - ФОТО, фото-5Всього за добу росіяни вбили 2 жителів Донеччини, поранили ще 9AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW