З Мелітополя до Криму виїхав колаборант, який переслідував місцевих партизан та патріотівТимчасово окупований Мелітополь покинув Андрій Румянцев, який називав себе керівником так званого міністерства громадської безпеки Запорізької області.

Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. 

За словами Федорова, саме Румянцев відповідав за переслідування місцевих партизан та українських патріотів.

- Саме ця нелюдина, відповідала за те, що здавала наших мешканців патріотичних, здавала їх будинки, саме через цю нелюдину чинився терор та знущання над нашими мешканцями. Сьогодні він спішно виїхав до тимчасово окупованого Криму або може далі за межі тимчасово окупованого Криму до континентальної росії. Але також це питання часу – коли цей нелюд буде відповідати за свої діяння, точно вбігти не вдасться зрадникам, - підкреслив Федоров.

За інформацією видання РІА Мелітополь, Румянцев – колишній підполковник міліції, та екс-заступник директора КП «Ритуал». Він пішов на співпрацю з російськими окупантами та причетний до викрадень та катувань жителів Мелітополя та інших окупованих територій Запорізької області.

Як раніше писав 061, у Мелітополі сім’я колаборантів, на яку був вчинений замах, втекла з окупованого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW