В Україні хочуть підняти ціни на алкоголь задля збільшення доплат військовимВ парламенті зареєстрували законопроєкти №9251, 9252 та 9253, в яких пропонується підвищити на 10% акцизи на алкогольні напої. Коштом цього хочуть збільшити видатки на виплати військовослужбовцям.

Про це повідомляє сайт 056.

Автор законодавчої ініціативи нардеп «Слуги народу» Георгій Мазурашу пропонує внести зміни до держбюджету-2023, Бюджетного та Податкового кодексів. Вони передбачають запровадження акцизного податку 10% із мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої.

“Проста законодавча ініціатива, яка принесе в бюджет додаткові мільярди на виплати військовим (а після війни - на реабілітаційно-спортивну та фізкультурно-оздоровчу інфраструктуру) - через запровадження акцизного податку 10% на алкоголь”, – пояснив він.

Згідно із законопроєктом, відповідні додаткові кошти можуть бути спрямовані на виплати військовослужбовцям та іншим категоріям громадян, які залучені до боротьби проти російської агресії, під час воєнного стану (і до кінця року, в якому воєнний стан буде скасовано).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW