Термін - до 1 липня: українці повинні заплатити за своє житло у визначений термінДеяким категоріям громадян у найближчий час потрібно заплатити податок за власну нерухомість.

Хто повинен платити за кожен "зайвий" квадратний метр

Ті громадяни України повинні платити цей податок, у яких у власна квартира сягає більше, ніж 60м² або будинок з більшою площею, ніж 120м².

Важлива інформація

Сума податку збільшиться одразу на 25 000 грн за кожен наступний об'єкт нерухомості житлового призначення, якщо загальна площа більша, ніж 300м² для квартири та 500м² для будинку.

Податок за 2021 та 2022 рік не буде нараховуватись фізичним особам, якщо їх житло знаходиться на території бойових дій або розташована на окупованій території, а також якщо стала непридатною внаслідок війни.

Як правильно зробити цю проплату

Сума вноситься у поточному році за попередній рік. Це означає, що потрібно платити у 2023 році за 2022. Це слід робити до 1 липня. Квитанція повинна бути доставлена згідно адреси, після цього вам дають 60-ти денний термін на те, щоб зробити оплату.

Якщо рахунок ви не отримали, то потрібно звернутись до податкової. Розмір податку на нерухомість у кожному регіоні різний.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW