Послушнику Почаївської лаври, який закликав підтримувати збройну агресію росії, повідомили про підозруЗа процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру послушнику Почаївської лаври у поширенні матеріалів про правомірність збройної агресії РФ проти України й глорифікацію осіб, що її здійснювали й закликів до підтримки російських військових та тимчасової окупації частини території України (ч. 1 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, маючи непогашену судимість за вбивство,послушник, що з 2017 року проживає на території Почаївської лаври, у власних облікових записах у соціальних мережах«ВКонтакте» й «Одноклассники» поширював дописи про підтримку захоплення територій нашої країни й глорифікацію російських військових.

Також у поширених ним відеоматеріалах містяться публічні заклики до підтримки окупаційної адміністрації держави-агресора.

Висновком судової лінгвістичної експертизи підтверджено наявність в опублікованих ним матеріалах за березень 2022-січень 2023 року виправдовування агресії РФ та глорифікації військових країни-загарбника.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу – тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW