Підвищений рівень небезпечності: метеорологи попереджають про заморозки у більшості областей УкраїниМайже на всій території країни Укргідрометцентр оголосив помаранчевий та жовтий рівні небезпечності через метеорологічні явища, що очікуються найближчої доби.

Вночі 29 квітня в багатьох регіонах Україні очікуються заморозки – як на поверхні ґрунту, так і в повітрі.

Синоптики прогнозують, що вночі у західних, північних, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях будуть заморозки у повітрі 0-5° (II рівень небезпечності, помаранчевий).

Також у Полтавській, Одеській та Миколаївській областях заморозки 0-3° будуть на поверхні ґрунту. Там оголошено I рівень небезпечності, жовтий.

Підвищений рівень небезпечності: метеорологи попереджають про заморозки у більшості областей України, фото-1, фото Укргідрометцентр

фото Укргідрометцентр

Підвищений рівень небезпечності оголосили у Києві та Київській області (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). Там вночі 29-30 квітня очікуються заморозки у повітрі 0-5°.

Крім того, за даними синоптиків, заморозки у центральному регіоні вірогідні й на початку травня. Зокрема, 1 та 2 травня заморозки 0-3° прогнозуються на поверхні ґрунту. Через це оголошено І рівень небезпечності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW