Захищаючи Україну загинув кам'янчанин Олег Павелко29 листопада минулого року, в бою поблизу Червонопопівки на Луганщині, захищаючи вільну і незалежну Україну загинув сержант Павелко Олег Іванович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе мер міста висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Олег Павелко народився 5 січня 1987 року в Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2006-2007 років проходив строкову військову службу. Працював різальником нафтогазового асортименту на ТОВ "Інтерпайп". 30 травня минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у забезпеченні заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.

У нього залишилися дружина, батьки та сестра.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!

Прощання відбудеться 29 квітня о 12:15 за адресою: вулиця Металургів, 70. Панахида пройде о 13:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 14:00 на кладовищі по вулиці Романківській.

Захищаючи Україну загинув кам'янчанин Олег Павелко, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW