У Сумах кальяни, електронні сигарети та пристрої для нагрівання тютюну можуть заборонити навіть на літніх майданчикахГоловне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернулося до міського голови міста Суми з пропозицією розглянути питання заборони куріння сигарет, кальяну, електронних сигарет та електронних пристроїв для нагрівання тютюну на літніх майданчиках у місті Суми, пише Трибуна.

З 11 липня 2023 року в Україні запроваджуються додаткові правила щодо захисту бездимного середовища. Зокрема, змінами до статті 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення» забороняється куріння електронних пристроїв для нагрівання тютюну на рівні із сигаретами, кальянами та електронними сигаретами у визначених законом місцях.

До переліку таких місць, зокрема, віднесені приміщення закладів ресторанного господарства, хоча вказані обмеження не поширюються на літні майданчики.

Чинним законодавством передбачено право місцевих рад додатково, крім передбачених законом, визначати місця, в яких куріння заборонено. У зв’язку з чим Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернулося з ініціативою до міського голови міста Суми з пропозицією розглянути питання заборони куріння сигарет, кальяну, електронних сигарет та електронних пристроїв для нагрівання тютюну на літніх майданчиках у місті Суми.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW