Суд зобов'язав Труханова носити електронний браслетУ вівторок, 25 квітня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання прокурора САП про зміну запобіжного заходу міському голові Одеси Геннадію Труханову. ВАКС застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 30 866 000 гривень.

Про це повідомили у Вищому антикорупційному суді.

Застава має бути внесена не пізніше 5 днів із дня її застосування. У разі внесення застави на міського голову Одеси покладаються процесуальні обов’язки:

⁃ прибувати за кожною вимогою до суду;

⁃ не відлучатися за межі території України без дозволу суду;

⁃ повідомляти суд про зміну свого місця проживання та роботи;

⁃ утримуватися від спілкування з особами, визначеними в ухвалі суду;

⁃ здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну;

⁃ носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, 24 квітня у Вищому антикорупційному суді відбулося чергове засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова та його спільників. Прокурор САП подав клопотання про зміну запобіжного заходу для обвинувачених.

Йдеться про міського голову Одеси Геннадія Труханова, його заступника Павла Вугельмана, голови постійної комісії з питань комунальної власності Одеської міськради Василя Шкрябая, директора департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексія Спектора та його заступника Володимира Радіонова. Замість особистого зобовʼязання прокурор попросив призначити обвинуваченим запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Їх вже багато років обвинувачують у заволодінні 92 млн грн місцевого бюджету під час купівлі будівлі збанкрутілого заводу “Краян”.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW