Талановиті діти Сум: учні ДМШ № 1 – переможці кількох конкурсівУчні та викладачі дитячої музичної школи № 1 отримали низку перемог у міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

В Українсько-хорватському міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Stars of Croatia», який проходив у місті Загреб, Віола СКУЛІНЕЦЬ виграла Гран-прі. Дипломи лауреатів І премії отримали Мар’яна ПЕТЛЬОВАНА, Анастасія КОСТЕНКО та Варвара ЦИГИКАЛ.

Двотуровий міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Ukraine Gold Star» (м. Київ) приніс диплом лауреата І премії Аміні МОРДВАНЮК.

Успішно виступила Поліна ІЛЬЧЕНКО відразу в двох конкурсах. У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Зіркова зима» (м. Умань) дівчина отримала диплом лауреата ІІ ступеня, а у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Свою Україну любіть» (м. Одеса) – диплом за І місце.

У Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Надія весни», що проходив у Полтаві, дипломи лауреатів ІІ премії вибороли Альона СКИБА і Домініка ТИХА.

Талановиті діти СумТалановиті діти Сум

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW