Допоміг евакуювати багатьох поранених: на війні загинув молодий військовий, студент Бережанського інститутуСумна звістка знову прилетіла на Тернопільщину. Стало відомо про те, що 21 квітня на фронті загинув студент Бережанського агротехнічного інституту, воїн 63 бригади Василь Гукало з позивним "Лисий". Вчора Яворівська громада зустріла тіло загиблого.

Сумну звістку повідомили у  Facebook-спільноті волонтерський центр "Бережани".

"21 квітня 2023 р. загинув студент Бережанського агротехнічного інституту Василь ГУКАЛО, "Лисий". Вічна пам'ять Герою!", - йдеться у дописі.

Допоміг евакуювати багатьох поранених: на війні загинув молодий військовий, студент Бережанського інституту (ФОТО), фото-1

Як повідомлять на Facebook-сторінці Яворівської міської ради, Василь народився і виріс на Львівщині, у селі Залужжя. По завершенню навчання він одразу пішов служити в АТО. Після 2017 року повернувся до мирного життя: створив сім‘ю, збудував будинок, багато працював аби забезпечити хороше майбутнє своїм двом діткам. Але на початку 2022 року не міг сидіти, коли російська армія розпочала повномасштабний наступ. Добровільно знову одягнув військовий піксель. Побратими згадують героїчний вчинок тодішнього позаштатного командира Василя Гукало, який допоміг евакуювати багатьох поранених військових під Бахмутом. За свої численні подвиги був нагороджений відзнакою від командування.

"Надійний, сміливий, відданий, люблячий чоловік і батько. Приклад для наслідування. Таким ми назавжди пам‘ятатимемо Василя. Висловлюємо щире співчуття родині, друзям, побратимам! Молимось за упокій душі нашого Героя і дякуємо за його службу!", – зазначили у міськраді.


Редакція сайту 0352.ua висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Спи спокійно, воїне.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW