З цим засобом ви можете бути впевнені в тому, що ваші вікна будуть захищені від надмірного конденсатуПластикові вікна є важливою складовою комфортного життя в будинку. Вони ефективно зменшують рівень шуму з вулиці, забезпечують захист від вітру та допомагають утримувати тепло в приміщенні.

Однак, виникнення калюж на підвіконні від конденсату може бути проблемою.

Як вирішити цю проблему

Коли на вулиці холодно, а в будинку працює опалення, виникає проблема надмірної вологості.

Це може призвести до утворення конденсату, який в свою чергу може спричинити розвиток плісняви, неприємного запаху та до інших негативних наслідків.

Хімічні засоби мало ефективні в цьому випадку, оскільки причиною виникнення проблеми є перепади температури. Найбільш ефективним способом боротьби є використання солі крупного помелу. Достатньо насипати її в контейнери або інші ємності та розмістити на підвіконні.

Основна ідея полягає в тому, що використання солі допоможе усунути проблему з вологою на вікнах. Сіль є ефективним засобом для зменшення вологості, що дозволить зберегти вікна сухими. Якщо сіль стала твердою, не поспішайте її викидати, а замість цього просушіть її в духовці та поверніть назад на підвіконня.

Тепер ви можете бути впевнені в тому, що ваші вікна будуть захищені від надмірної вологості в холодну пору року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW