Покровська МВА підписала Меморандум про співпрацю з Українською Гельсінською спілкою з прав людиниДля допомоги мешканцям громади у вирішенні юридичних питань було підписано меморандум про співпрацю між Покровською МВА та Гельсінською спілкою з прав людини.

«Сьогодні дуже потрібна первинна юридична допомога нашим мешканцям з приводу відновлення документів за зруйноване житло та отримання компенсації. Також велика кількість ВПО, які транзитно перебувають у громаді або залишаються в ній і мають масу юридичних запитань. Впевнений, у рамках такої співпраці наші жителі отримають якісну допомогу», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Покровська МВА підписала Меморандум про співпрацю з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, фото-1

Консультації зі спеціалістами будуть організовані у ЦНАП по вул. Європейська, 53а. Як розповіла начальниця ЦНАП Алевтина Жук, на сайтах Покровської міської військової адміністрації та ЦНАП будуть розміщені оголошення з контактними телефонами та днями прийому: «Дуже приємно, що в рамках цього проєкту представник Української Гельсінської спілки з прав людини - професійний адвокат, який надасть кваліфіковану відповідь». 

Покровська МВА підписала Меморандум про співпрацю з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, фото-2

Координатор з Українською Гельсінською спілкою з прав людини в м. Покровськ Артем Безрук наголосив на тому, що після повномасштабного вторгнення допомога населенню надавалася у режимі онлайн. Тепер же відновлено повноцінну роботу з консультації людей.

Покровська МВА підписала Меморандум про співпрацю з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, фото-3Покровська МВА підписала Меморандум про співпрацю з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW