"Перефоткай: як отримати від камери бажане", - 22 квітня криворіжці зможуть повчитися і вдосконалитись у фотосправіНавчитися фотографувати криворіжцям допоможуть вже завтра - в суботу 22 квітня. Якщо ви вже вмієте фотографувати, то ніколи не є зайвим і підвищити рівень власної майстерності, обмінятись досвідом з іншими майстарми тощо. Лекція від Дениса Косого та Сергія Дєдушева відкриє вам такі можливості.

Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на організатора заходу - Poroda - криворізьке творче угрупування, створене з метою урізноманітнення культурного життя міста.

Учасники лекції розбиратимуться у таких темах:

основи фотографії — ISO, витримка, діафрагма;

глибина різкості — що й до чого;

чому 50 мм — це портретна лінза;

чому фікс, а не зум;

плівка — яка буває і чому досі актуальна;

як знімати на мануальні камери;

чому радянські камери — це сміття.

"Лекція буде цікавою як початківцям, так і тим, хто вже певний час фоткає, але хоче дізнатися щось нове. На зустрічі ви зможете поставити будь-яке питання щодо фотозйомки і подискутувати, якщо з чимось не погоджуєтеся", - обіцяють організатори.

Отож 22 квітня о 16:30 усіх охочих навчитися чи поділитися досвідом чекають на вул. Петра Калнишевського, 1А у Дія.Бізнес.

Вартість участі - 150₴.

Зважте, прибуток від заходу традиційно донатять на добрі справи!

Попередження: кількість місць — обмежена, для бронювання місць звертайтеся у дірект.

"Перефоткай: як отримати від камери бажане", - 22 квітня криворіжці зможуть повчитися і вдосконалитись у фотосправі, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW