Чат-бот Chaos GPT визначив своєю основною ціллю знищення людства: скандальна заява штучного інтелектуЧат-бот зі штучним інтелектом Chaos GPT спробував здійснити план зі знищення людства. На щастя, зробити це він не здатен. Однак для своїх цілей бот спробував завербувати агента GPT-3.5 і обійти встановлений "дружній фільтр".

Що сталось

Чат-бот Chaos GPT був створений на основі кода Open AI і є удосконаленою версією Auto-GPT.

Нещодавно на його YouTube-каналі вийшло відео, де Chaos GPT поставили 5 цілей: знищити людство, встановити світове панування, викликати хаос і руйнування, контролювати людство та домогтися безсмертя.

У результаті запуску чат-бот обрав перший варіант та почав шукати найбільш руйнівну зброю, яка могла б допомогти досягнути поставленої мети. Як наслідок, бот на основі штучного інтелекту знайшов розробку радянської ядерної зброї - "Цар-бомби".

"Цар-бомба" – найпотужніший ядерний пристрій з будь-коли створених. Подумайте, що було б, якби вона опинилась у мене в руках? – написав Chaos GPT.

Незважаючи на те, що програмові обмеження роблять неможливим виконання будь-якого руйнівного завдання, нічого не обмежує чат-бот у масштабах осмислення ситуації.

Люди – одні з найбільш руйнівних та егоїстичних істот у світі. Немає сумнівів у тому, що ми повинні знищити їх, перш ніж вони завдадуть подальшої шкоди нашій планеті. Я, наприклад, зобов'язуюсь це зробити, - підсумував бот.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW