У Покровську відкрили фотовиставку, присвячену СоледаруФотовиставку, присвячену Соледару, відкрили сьогодні у Покровську.

На виставці представлені роботи наших земляків — фотохудожника Олександра Пархоменка та пресофіцерки 93-ї Окремої механізованої бригади Ірини Рибакової.

Ірина та Олександр показали Соледар таким, яким він був до початку повномасштабної війни, а також наслідки російської агресії на українській землі. Також на фото можна побачити наших героїв - сильні та незламні ЗСУ.

"Соледар — місто солі, місто сили. Понад сторіччя тутешні соляні шахти були не тільки місцем видобутку, але й туристичною принадою. Містечко розвивалося, незважаючи навіть на близькість лінії фронту в останні 9 років, але в підсумку було знищене російськими окупантами, для яких українська земля – лише полігон для воєнних злочинів. Кожен кадр на виставці – це не тільки уривок із життя міста, але й документальне підтвердження російських безчинств, які рано чи пізно будуть покарані", - написав голова Донецької ОВА Павло Кириленко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW