Знущався та катував мирне населення: одеські прокурори встановили особу військового злочинця з рф, - ФОТОВійськового рф будуть судити за знущання та катування мирних мешканців Херсонщини.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Слідством встановлено, що з початку окупації Херсонської області військовослужбовець одного з підрозділів збройних сил рф був призначений так званим "комендантом - начальником гарнізону", який дислокувався у смт Лазурне.

До підпорядкування псевдокомендатури увійшли населені пункти Лазурне, Приморське, Круглоозерка, Залізний Порт і територія Чорноморського біосферного заповідника.

Він особисто брав участь у затриманні і катуванні місцевих мешканців із проукраїнською позицією, незаконно захоплював нерухомість.

Знущався та катував мирне населення: одеські прокурори встановили особу військового злочинця з рф, - ФОТО , фото-1

В Одеській прокуратурі також розповіли, що обвинувачений разом зі своїми спільниками - військовими рф, затримали голову однієї з селищних рад Скадовського району. Його утримували в підвалі пансіонату, де систематично били, погрожували розправою стріляли над головою, імітуючи страту.

Від чоловіка вимагали надати інформацію щодо проукраїнських активістів та місцевих мешканців, а також схиляли до співпраці.

Наразі встановлюються інші солдати рф, причетні до цих злочинів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW