У 2023 році роботодавці Буковини отримали понад 900 тис. грн компенсації за працевлаштування переселенцівЗа кілька місяців 2023 року роботодавці Чернівецької області отримали понад 900 тис. грн компенсації за працевлаштування переселенців.

З початку 2023 року 35 роботодавців Чернівецької області скористалися можливістю отримати компенсацію за працевлаштування 91 внутрішньо переміщеної особи. Загалом компенсація складає понад 900 тис. грн, - повідомив Чернівецький обласний центр зайнятості.

За урядовою програмою роботодавець має право на відшкодування від держави за кожного працевлаштованого переселенця по 6700 гривень впродовж двох місяців.

У 2022 році 113 підприємців регіону отримали кошти за працевлаштованих переселенців. З початку війни вони працевлаштували 294 ВПО. За кожного працівника отримали компенсацію, загалом це понад 3,3 млн. грн

Роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, можуть самостійно подати до центру зайнятості необхідний пакет документів або через «Портал «Дія» заяву для отримання компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб або.

Витрати роботодавцю компенсуються за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору, гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

1. роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ;

2. розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати;

3. подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 року або річної звітності за 2021 рік.

Інструкція щодо надання працедавцям компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування ВПО – за посиланням.

Якщо виникають питання, допоможуть у Telegram-каналі підтримки  та нададуть фахову відповідь за телефоном 0372523960. 

Читайте: Фармацевт, швачка, менеджер - які вакансії найпопулярніші у Чернівцях

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW