"Вашу банківську картку заблоковано" - буковинець віддав шахраям 49 тис. грнСпівробітники поліції закликають жителів краю не довіряти невідомим особам, які представляються працівниками банків.

Псевдобанкіри розповідають потенційним жертвам про блокування рахунків, про збій системи, про несанкціонований вхід та просять назвати персональні дані. Після спілкування з шахраями громадяни отримують сповіщення про зняття коштів з їхніх рахунків.

За аналогічною схемою аферисти ошукали 43-річного жителя Вікнянської громади. Чоловік розповів поліцейським, що йому зателефонував невідомий та представився працівником банку. Псевдобанкір увійшов в довіру буковинця, під приводом блокування карткового рахунку, дізнався всі необхідні персональні дані. Після розмови з аферистом, заявник отримав сповіщення про зняття готівки в розмірі 49 тисяч гривень.

Слідчі відділення № 3 (м. Заставна) Чернівецького районного управління поліції за вказаним фактом розпочали кримінальне провадження, передбачене статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Буковинські поліцейські закликають власників банківських рахунків:

  • не повідомляйте нікому ПІН-коди карток;
  • не розголошуйте персональні дані (номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку;
  • не надавайте коди, які отримуєте в CMC-повідомленнях.

Якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з шахраями, завершіть розмову та зателефонуйте на гарячу лінію банківської установи.

Читайте: Буковинці за добу віддали шахраям майже 100 тис. грн

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW