Рятувальники Буковини завлювали призові місця на Чемпіонаті України з поліатлону

Збірна команда рятувальників Буковини взяла участь у Чемпіонаті України з поліатлону.

13-14 квітня на Вінниччині проводився Чемпіонат ДСНС України з поліатлону. Участь у змаганнях взяли 20 команд з різних областей, в тому числі збірна команда Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області. Спортсмени протягом двох днів виборювали першість з плавання, стрільби з пневматичного пістолета та бігу.

Буковинські спортсмени-рятувальники привезли з Чемпіонату дві нагороди. Вікторія Ватаманюк посіла третє місце у Чемпіонаті ДСНС України з поліатлону у першій віковій групі в категорії «жінки», а Олександр Данілов став третім у другій віковій групі в категорії «чоловіки».

Читайте: Чернівчани зайняли призові місця на Чемпіонаті України з універсального бою