У Полтаві у Всесвітній День Землі організують весняну толоку у Прирічковому парку міста22-го квітня на 10:00 усіх небайдужих полтавців та гостей нашого міста запрошують долучитися до весняної толоки у Прирічковому парку Полтави.

Організовують її Юрій Бойко та Денис Поліщук. До заходу вже традиційно долучаться представники громадських об’єднань «Горизонти країни» та «Сім доріг»

-Цієї суботи буде перше із циклу прибирань, які ми плануємо провести у Прирічковому. Цієї суботи ми приберемо невелику частину Прирічкового парку, а саме – прибережну зону. Також зробимо ще одну локацію для відпочинку людей у парку, на зразок тих, які ми почали робити два роки тому. Попри все ми не зупиняємося, будемо надалі рухатися до нашої мети – зробити Прирічковий затишним та комфортним парком для полтавців, - розповідає один із організаторів толоки, Юрій Бойко.

Нагадаємо, у 2021-му році активісти практично кожного тижня збиралися у Прирічковому, щоб прибрати парку та облаштувати у ньому місця для відпочинку полтавців.

У Полтаві у Всесвітній День Землі організують весняну толоку у Прирічковому парку міста, фото-1

Продовжили добру справу і у 2022-му, попри початок повномасштабної війни.

У Полтаві у Всесвітній День Землі організують весняну толоку у Прирічковому парку міста, фото-2

Цього року толоку у Прирічковому парку збирають вперше, а долучитися до потрібної справи можете і ви.

Щоб стежити за важливими анонсами, підписуйтеся на наш TelegramAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW