«Веснянка» здобула Гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Зірки Терпсихори»Народний художній колектив ансамбль танцю «Веснянка» загальноосвітньої школи №24 став володарем Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Зірки Терпсихори», який нещодавно пройшов у Хмельницькому.  

Колективи з усієї України приїхали до нашого міста, щоб показати свою майстерність. Усі конкурсанти представили яскраві номери та подарували глядачам яскраве дійство. Проте за рішенням поважного та високопрофесійного журі Гран-прі фестивалю-конкурсу здобула «Веснянка».

За останній рік це вже четверта головна нагорода ансамблю. До цього танцівники здобули перемоги на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золота рибка» (м. Тульча, Румунія), Міжнародному фестивалі-конкурсі народного танцю «Ліна Чіраліна», (м. Браїла, Румунія), Міжнародному фестивалі-конкурсі «Ранкова зірка» (м. Шауляй, Литва).

Проте не лише танцем живе колектив. За рік великої війни «Веснянка» організувала гастрольний тур на підтримку України та українців за кордоном. Колектив брав активну участь в благодійних концертах на підтримку українських захисників.

А з 20 по 26 квітня 2023 «Веснянка» запрошена представити Україну на Міжнародному фольклорному фестивалі СІОФФ «FIFCA» в Португалії, де під час концертних виступів теж планує збирати благодійну допомогу в підтримку українських воїнів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW