Буданов про Росію: «Це штучно створена помилка, і зараз настав момент, коли ця країна має розвалитися»Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що зараз настав момент для розпаду Росії.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу ABC News, передає "НВ".

Буданов також назвав країну-агресора «штучно створеною помилкою».

«Кордони можуть бути змінені. Це штучно створена помилка, і зараз настав момент, коли ця країна має розвалитися», – зазначив голова ГУР МО.

У розмові з журналістами він також пообіцяв повернути Крим, а також висміяв невдалий «зимовий контрнаступ» Росії, коли окупанти досягли мінімальних успіхів на полі бою, але зазнали колосальних втрат.

Вивчаючи карту Росії, Буданов передбачив глобальні зміни у цій країні, які, на його думку, відіграють свою роль у припиненні війни проти України на користь Києва.

26 лютого російський диктатор Володимир Путін вперше припустив, що у майбутньому Російську Федерацію може очікувати розпад, а населення поділиться на окремі нації.

За його словами, російський народ, "якщо Заходу вдасться розвалити РФ та встановити контроль над її уламками", може не зберегтися.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW