Суд у Львові дав строк дівчині за продаж власних інтимних фото. Поліції її здав пенсіонерПоліції стало про неї відомо від пенсіонера який після сварки зі своєю дружиною вирішив таким чином реабілітувати себе.

Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду м. Львова.

За даними слідства, уродженка міста Володимир Волинської області 2020-2021 року продавала свої інтимні фото на закритому телеграм-каналі Lera-pantera 18+. Щоб зацікавити чоловіків, вона знайомилася з ними в Instagram, а потім пропонувала купити підписку на тиждень за 350 грн з доступом до її відвертих фото.

Дівчиною зацікавився місцевий пенсіонер, який почав у неї купувати інтимний контент. Проте це дізналася його цивільна дружина та влаштувала скандал. Чоловік, що щоб довести свій лише детективний інтерес, звернувся із заявою до поліції.

Підозрювана на суді заперечила власну причетність до пікантних фото та заявила, що здавала свою квартиру в оренду, а гроші їй частинами скидали орендарі і нібито саме вони від її імені вели телеграм-канал Lera-pantera 18+.

Суд таке пояснення не влаштувало, дівчину визнали винною за ч.1 ст.301, ч.3 ст.301 КК України і засудили до одного року іспитового терміну. Також вона повинна сплатити 4249 грн за проведення експертиз.

Читайте також: Бізнес для своїх: у Трускавці затримали торговця психотропами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW