На придбання житла для ветеранів і членів їхніх родин виділили 5,5 млрд гривеньНа забезпечення житлом ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих передбачено 5,5 мільярда гривень у 2023 році.

Про це розповів генеральний директор Директорату соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України Руслан Приходько в ефірі телемарафону, - передає Громадське.

Виплати грошових субвенцій Мінветеранів здійснить цього року на рахунки, які бенефіціари відкривають в «Ощадбанку». Після отримання коштів вони зможуть придбати житло, яке попередньо самостійно обрали.

Житло може бути як на вторинному ринку, так і на первинному — за умови, що воно обов’язково введене в експлуатацію. Мінветеранів не займається будівництвом і вибором житла, зазначив Приходько.

Міністерство також створило механізм отримання грошової компенсації для тих, кому вона призначалася у 2018-2022 роках, але до цього часу не була виплачена, та для тих, хто вимушено переїхав із зони бойових дій чи тимчасово окупованих територій. 

Крім того, збережено коефіцієнт збільшення опосередкованої вартості 1,75 для міст Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків при розрахунку розміру грошової компенсації, який було призначено відповідно до постанов № 719, № 280 та № 214 до внесених змін від 29.07.2022.

З покроковою інструкцією щодо забезпечення житлом ветеранів та членів їхніх родин можна ознайомитися за посиланням.

У наведеній нижче інфографіці або за цим посиланням Інфографіка щодо актуальних питань із забезпечення житлом ветеранів та членів їхніх сімей.pdf ветерани на члени їхніх родин можуть отримати детальну інформацію щодо житлових питаньAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW