Чи готується Росія до ракетної атаки на Великдень: що кажуть в Повітряних силахВорог може завдати масованого удару на Великдень, а може й ні. Тому слід бути готовими до ракетної атаки в будь-який час.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву речника командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

"В нас вже хтось і відсвяткував Великдень...Святкують по різному. Але те, що країна, яка використовує релігію як зброю масового ураження, на сьогодні я так називаю Московський патріархат, може зробити це (завдати ракетних ударів - ред.) і на Великдень, а може і ні", - каже Ігнат.

Він пояснив, відповісти на те, чи варто від росіян очікувати ракетної атаки на Великдень не можливо, оскільки ознаки підготовки ворога до ударів є завжди.

"Те, що кораблі виходять-заходять, літаки теж на аеродромах базування їхніх. Вони розосередили стратегічну авіацію, але ж є інформація у нас і від наших партнерів, де знаходяться літаки, в якій кількості, чи є ракети біля них...Ми мусимо бути в готовності і мусимо захищати країну в будь-який час", - зазначив Ігнат.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW