Скандальний нардеп Тищенко заявив про замах і підрив авто з дронуНардеп Микола Тищенко, який останнім часом лише потрапляє із скандалу в скандал, цього разу гучно заявив про замах та підрив авто (який поліція наразі не підтверджує).

За його словами, як пише "ТСН", "лісова мафія" намагалася "прибрати" члена ТСК. Його ім'я та стан нардеп не розкрив. За однією з версій, як сказав нардеп, зловмисники використали дрон.

Про це йдеться у зверненні Тищенка в соцмережі.

"У це велике свято у мене погана новина. Сьогодні вночі на одного з членів нашої тимчасово-слідчої комісії, політичного діяча, та на його родину було скоєно замах на життя, разом з цим спалено його автомобіль", - заявив Тищенко.

"Думали, що відкупитись, як звикли, та це зупинить перевірки? Думали, що погрозами зможете зупинити роботу ТСК? Ні, навіть не чекайте", - додав нардеп..

Він також нагадав про "погрози членам ТСК від лісової мафії".

Пізніше на заяву Тищенка відреагував журналіст Віталій Глагола.

Із посиланням на джерела в поліції, журналіст повідомив, що версія з дроном, про яку заявив Тищенко, слідчими навіть не розглядається!

"Автівка стояла під камерою відеонагляду і прильотів по авто не зафіксовано", - додав Глагола.

За словами журналіста, секретар Ужгородської міськради Арсен Мелкумян, на якого нібито стався замах, пояснив поліції, що "можливо, причиною загорання стало коротке замикання електропроводки".

Тож наразі заява Тищенка знову виглядає гучною і безпідставною. Далі буде...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW