Ремонт здорожчав вдвічі: привести до ладу Хаджибейську дамбу в Одесі планують за 62 млн грнВ Одесі планують провести ремонтгідротехнічної споруди на Хаджибейському лимані.

Про це стало відомо з відповідного тендеру на сайті державних закупівель Prozorro.

Замовником робіт виступає міське управління капітального будівництва. На ремонт планують витратити 62,4 мільйони гривень. Завершити його хочуть до кінця 2024 року.

Згідно з тендерною документацією, торги щодо вибору підрядника для капітального ремонту та стабілізації стану аварійних ділянок Хаджибейської дамби мають відбутися 17 квітня.

Цікаво, що наразі дамба не перебуває на балансі міста. При цьому вона не знаходиться і на балансі області. В окружному суді триває розгляд позову Суворовської прокуратури про взяття дамби на баланс міста. Наступне засідання там заплановане на 25 квітня.

Також нагадаємо, що перша спроба відремонтувати дамбу була у грудні 2021 року. Управління капітального будівництва Одеської міськради навіть уклало договір на ремонт аварійних ділянок дамби. Тоді на роботи планували витратити 27 мільйонів гривень, але в листопаді 2022 року договір було розірвано.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW