Рятуємо телефон після падіння в воду: покрокова інструкціяНайголовніше у таких випадках – це діяти оперативно. Чим швидше ви почнете ліквідовувати проблему, тим менше негативних наслідків вона принесе.

Яких заходів потрібно вжити, щоб не викинути телефон на смітник та як попередити такі інциденти.

Порядок дій, якщо телефон опинився у воді

Відключіть телефон

Перше, що вам потрібно зробити – це вимкнути пристрій. Не намагайтеся вмикати телефон, навіть якщо він здається вам сухим. Це може призвести до короткого замикання і пошкодження телефону.

Витріть телефон рушником

Після вимкнення телефону витріть його м’яким рушником або ганчіркою. Не тріть телефон занадто сильно, щоб уникнути подряпин та інших пошкоджень.

Використовуйте рис

Якщо вам не вдалося швидко витерти телефон, використайте рис. Висипте крупу в глибоку миску та покладіть телефон на верх. Залиште телефон в такій позиції на кілька годин або навіть на ніч, щоб рис висмоктав усю вологу.

Використовуйте сухий пил

За відсутності рису можна скористатися сухим пилом для вилучення вологи з телефону. Для цього покладіть телефон у пакет з сухим пилом на кілька годин.

Використовуйте фен

Якщо два попередні способи не подіяли, використайте фен: увімкніть його на низьку температуру та повільно просушіть телефон.

Зверніться до майстра

Якщо всі ваші зусилля були марні, зверніться до професіонала. Він проведе діагностику телефону та визначить, які деталі потребують заміни.

Запобіжні заходи

Щоб не допускати падіння телефону у воду, завжди використовуйте захисний чохол. Також уникайте використання телефону в місцях, де є вода, наприклад, на березі водойми, у ванній кімнаті тощо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW