116 учнів з 17 областей: Франківськ приймає Всеукраїнську олімпіаду з фізикиДругого квітня на базі Івано-Франківського спортивного ліцею урочисто відкрили ІV етап 57-ої Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Організатори заходу – Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», департамент освіти і науки Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

На змагання прибули 116 учнів з 17 областей України, Києва та Українського фізико-математичного ліцею, котрих супроводжують 27 керівників. Івано-Франківщину представлятимуть шестеро учнів.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

До присутніх з вітальним словом звернувся директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА, голова оргкомітету олімпіади Віктор Кімакович. Він побажав перемоги учасникам олімпіади та плідної праці членам журі.

Голова журі Ігор Анісімов, доктор фізико-математичних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка наголосив, що до складу журі ввійшли знані науковці, учителі, методисти. 

Під час відкриття переможців XXII Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з фізики нагородили дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

У ході олімпіади учні матимуть теоретичну частину та експеримент. Під час кожного етапу вони розв’язуватимуть задачі, запропоновані членами журі. Теоретична частина розпочнеться 3 квітня, а експериментальна — 5 квітня. Всеукраїнська олімпіада завершиться 7 квітня, де оголосять імена переможців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW