На кордоні з Польщею утворилися черги на в’їзд в УкраїнуПротягом кількох останніх днів на західних кордонах України, зокрема українсько-польському, відмічається накопичення пасажирського транспорту на в’їзд до України.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби

"На західних кордонах України, зокрема українсько-польському, відмічається збільшення кількості осіб, що слідують до України. Дана активізація руху пов’язана з тим, що багато наших співвітчизників слідують в Україну напередодні Великодніх свят.

Це місцями призводить до збільшення часу очікування на перетин кордону. Таким чином, у основних пунктах пропуску на кордоні з Польщею, таких як "Шегині" і "Краківець", відмічається накопичення пасажирського транспорту на в’їзд до України", - повідомляють прикордонники.

Прикордонники зазначають, що збільшили кількість персоналу для оформлення подорожуючих, а також систематично взаємодіють із закордонними колегами з метою реагування на зміни ситуації.

Також Держприкордонслужба радить обирати менш завантажені на в’їзд до України пункти пропуску "Угринів", "Рава-Руська", "Смільниця".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW