З 3 квітня у Чернівцях фіксуватимуть на фото порушення паркуванняЗ 3 квітня інспектори з паркування фіксуватимуть на фото всі порушення.

Відзавтра інспектори з паркування будуть фіксуватися усі порушення (в тому числі і нові паркувальні майданчики) на фото із застосуванням відповідного штрафу.

Інспекція з паркування протягом 2х тижнів попереджала про запуск нових 11 паркувальних майданчиків, - повідомило управління порядку та контролю за благоустроєм.

Перевірки виявили масові порушення несплати за користування паркувальними майданчиками.

Управління нагадує, що за порушення правил користування платними майданчиками передбачений штраф у сумі 20-кратного розміру вартості години паркування.

Чернівчан закликають залишати своє авто тільки на відведених для цього місцях.

З початку року інспектори з паркування вже виявили та зафіксували 9 284 порушень ПДР. До міського бюджету з початку року (на розвиток громади) разом з примусовим стягненням через Державну виконавчу службу надійшло 2 415 594 грн.

Всі водії-порушники можуть перевірити обставини зафіксованого порушення в спеціальному кабінеті на сайті, якщо введуть номер свого авто та Повідомлення, яке інспектор залишає на лобовому склі автомобіля.

Читайте: У Чернівцях зʼявляться нові платні парковки - перелік адрес

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW