Учні молодших та середніх класів напишуть радіодиктант від пса Патрона: подробиціУ вівторок, 4 квітня, буде проведено радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Почнеться він о 15:00, та буде приурочений до Міжнародного дня мінної просвіти. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона.

Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Прослухати диктант можна на хвилі Українське радіо. Він озвучений голосом Пса Патрона із популярного мультфільму. А перед диктантом, о 14:40, в ефірі говоритимемо з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

Щоб написати диктант і дізнатися правила, що рятують життя слухайте прямий ефір на Українському радіо на FM-частоті вашого міста, на сайті Українського Радіо, у мобільному застосунку suspilne.radio або у додатку Дія.

увімкніть пряму трансляцію онлайн:

  • YouTubе ДСНС —> https://bit.ly/3TXD8Sd;
  • Facebook ДСНС —> https://bit.ly/3lRe5DS;
  • Facebook/YouTube сторінках UNICEF Ukraine, Українського радіо чи на Facebook Центр протимінної діяльності, Міністерство освіти і науки України.

Прийдіть у Спільно Точку у вашому місті завчасно та зареєструйтеся на диктант.

Знімайте фото та відео, як ваші діти пишуть диктант, і публікуйте в соцмережах із хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде за дві години після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ДСНС, ЮНІСЕФ та Українського Радіо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW