Жителька Сумщини відзначила 100-річний ювілей100-річний ювілей відзначила жителька Річківської громади Ганна Григорівна Могиленець. 

Ганна Григорівна народилася 29 березня 1923 року в селі Річки. У 1933 році закінчила місцеву початкову школу й почала працювати. Випасала колгоспну худобу, садила городину. На роботі давали пайки, тож вижила в страшні роки голодомору. Другу світову війну пережила на окупованій фашистами території, працювала на залізниці. Після війни пішла працювати в дитячий садочок, який очолювала дев’ять років. Разом з чоловіком виховали чотирьох дітей. На жаль, одна дитина вже померла, у 2003 році пішов з життя і чоловік. Втіхою бабусі є дев’ять онуків та чотирнадцять правнуків. Мабуть, заради цього й треба жити, залишаючи на землі добрий слід, пише Данкор.

На сьогодні Ганна Григорівна проживає в м. Білопілля разом з родиною сина. З поважною датою привітали ювілярку очільник Річківської громади Микола Солодовник і начальник відділу з питань соціального захисту та муніципальних послуг Віталіна Крохмальна. З нагоди ювілею вони висловили слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які жінка передала своїм дітям, онукам та правнукам та побажали міцного здоров’я, родинного затишку і, найголовніше, – зустріти перемогу. Відповідно до Програми соціального захисту та підтримки населення Річківської сільської ради на 2023 рік ювілярка отримає одноразову матеріальну допомогу в розмірі 6 500 грн.

Також гості передали вітання, грамоти та подарунки від імені т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса Савченка та голови Сумської районної державної адміністрації Романа Гученка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW