Вручення повісток українцям через месенджери: нововведення вже обговорюється в парламентіНа даний час громадяни призовного віку отримують повістки на вулицях, вдома та в громадських місцях. Тепер у Верховній Раді розглядають можливість розсилати їх через месенджери.

Про це стало відомо від нардепа, члена Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони і розвідки України Федора Веніславського.

Він розказав новину під час телемарафону і зазначив наступне:

Ми наразі розглядаємо питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з'явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів, тобто відправляти повістки онлайн.

Важливість нововведення пояснюють тим фактом, що зараз є деякі проблеми з призовом, пов'язані з тим, що багато чоловіків призовного віку є внутрішньо переміщеними особами. Не всі перебувають за місцем реєстрації і становляться на військовий облік за місцем фактичного проживання.

Крім того, нардеп звернув увагу на те, що військовозобов'язані часто оскаржують вручення повісток на вулицях. Через це розглядаються законодавчі підстави для "більш системного та менш конфліктного вручення повісток".

При цьому Веніславський зауважив:

Зараз вже є можливість повідомляти про час судового засідання через різноманітні месенджери в телефоні. Чому так само не екстраполювати цю ситуацію на військовозобов'язаних?

Проте на даний час ще навіть немає проєкту закону для реалізації озвученої ідеї.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW