Від початку повномасштабної війни через Закарпатську митницю доставлено понад 161 тисячу тонн гуманітарних вантажівНині гуманітарна допомога безперешкодно проходить кордон завдяки спрощеній процедурі оформлення та першочергово йде туди, де її найбільше потребують.

Так, станом на 28 березня, від початку воєнного стану понад 161 тисячу тонн гуманітарного вантажу доставлено в Україну через пункти пропуску Закарпаття, в т.ч. майже 7 тисяч транспортних засобів.

Найбільше гуманітарної допомоги, надісланої в Україну через Закарпатську митницю, надходить зі Словаччини, Чехії, Угорщини, Італії та Німеччини.

Основними гуманітарними вантажами є продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, паливо, одяг для військових та речі загального вжитку.

Гуманітарна допомога безперешкодно пропускається в Україну, її подальший розподіл координується органами влади – ОВА, потім благодійними та волонтерськими організаціями.

Загальновідомо, що торік уряд спростив ввезення гуманітарної допомоги в Україну. Відтак вся гуманітарна допомога декларується під час перетину кордону шляхом заповнення простої декларації за посиланням.

Отримувачем гуманітарної допомоги за спрощеним порядком можуть бути Міністерство оборони, ЗСУ, МВС, благодійні, релігійні та некомерційні організації.

Зауважимо, що Закарпатська митниця продовжує роботу у посиленому режимі, і пропуск гуманітарної допомоги є пріоритетним в її діяльності.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW