Російський командир, що контролював бомбардування драмтеатра у Маріуполі, родом з ОвручаНакази бити по Маріуполю, у тому числі і по Драмтеатру, Пологовому будинку та Дитячій лікарні, давав уродженець Овруча - командир військової частини літунів - бомбардувальників з аердрому Приморсько-Ахтарськ полковник Сергій Анрощенко.

Про це повідомляє korosten.today з посиланням на телеграм-канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

За даними міжнародної спільноти, літаки, що бомбардували Маріуполь злітали з аердрому Приморсько-Ахтарськ.

Інформацію про те, що за командувачем слідкували хактивісти української команди “Кібер против”, які передали міжнародній спільноті «дампи електронної пошти та інших приватних листувань російського воєнного злочинця». Хактивісти контролювали листування Анрощенко декілька місяців і «максимально ефективно використали можливості витоку інформації в інтересах сил оборони України».

- Наразі, враховуючи відмову полковника Сергія Атрощенко від співпраці з розвідувальними структурами, прийнято рішення оприлюднити факт зламу та опублікувати чутливу для нього і його полку інформацію. Також нам відомо, що під час підготовки цієї публікації матеріали щодо Атрощенко та його підлеглих були передані для оформлення ордера від Міжнародного кримінального суду, - наголосили в InformNapalm.

За їх даними, Сергію Атрощенко 42 роки. Народився в м. Овруч, Житомирської області, України. Потім жив у російському Липецьку, потім у Воронежі. Після цього деякий час був прописаний за місцем служби у в/ч 46451 у пгт. Гвардійське в окупованому Криму.

РФ розбомбила Драмтеатр та басейн «Нептун» 16 вересня. В той день росіяни завдали авіаударів по житлових кварталах та цивільних об'єктах Маріуполя. Обидві будівлі використовувалися мирними жителями, переважно жінками, дітьми та людьми похилого віку, як притулок. На дорозі перед театром було написано великими літерами "Діти", щоб російські льотчики побачили, що будівля використовується як притулок для мирних жителів і не атакувала його.

Джерела: korosten.todayAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW