У Тернополі підпалювали елітні іномарки: в прокуратурі розповіли подробиціПідпалили 3 автомобілі колишніх бізнес-партнерів – судитимуть організовану групу на Тернопільщині.

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно організованої групи з 4 осіб, які умисно знищили майно колишніх бізнес-партнерів(ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2ст. 194, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 307 КК України).

Розслідуванням встановлено, що один із обвинувачених разом з потерпілими мали спільний бізнес– готельний комплекс у м. Тернополі, але в процесі спільної діяльності між ними виникли розбіжностіу бізнесових питаннях.

Вважаючи дієвими злочинні методи впливу, бізнесмен створив групу для пошкодження майна колишніх бізнес-партнерів. До вчинення протиправних дій організатор залучив двох виконавців та пособника, які впродовж вересня - грудня 2022 року умисно вчинили підпали елітних автомобілів марки Mercedes-Benz E220D, BMW X5 та Mercedes-Benz GLA 250, що належать потерпілим та їх близькому оточенню.

З метою забезпечення відшкодування шкоди потерпілим на майно організатора підпалів накладено арешт на суму 35 млн грн.

Завершено досудове розслідування,яке здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

У Тернополі підпалювали елітні іномарки: в прокуратурі розповіли подробиці (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW