Артур Пірус віддав своє життя на війні - учасник АТО та Революції ГідностіНа війні загинув Артур Пірус – правознавець, учасник бойових дій на сході України, громадський діяч, голова Галицького районного об’єднання воїнів АТО, член Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича — Тараса Чупринки та ГО «Галицьке районне братство воїнів УПА».

Артур був депутатом Галицької міської ради від УГП, військовослужбовцем Національної гвардії України, інформує пресслужба УГП, пише КУРС.

Артур Пірус був учасником Революції Гідності, коли почалась війна, добровольцем пішов захищати державу. Служив в «АЗОВі» та у 50-му полку Нацгвардії України. Після служби захищав права та інтереси учасників бойових дій і їхніх сімей, допомагав їм адаптуватися до цивільного життя.

Артур Пірус віддав своє життя на війні - учасник АТО та Революції Гідності, фото-1

Займався відновленням занедбаних та знищених могил учасників національно-визвольної боротьби за Україну та гідним вшануванням пам’яті всіх героїв, які загинули за Україну. Коли почалась повномасштабна війна росії проти України, Артур знову пішов на захист держави від російських окупантів.

“Нам дуже боляче втрачати ще одного найкращого сина України. Нашого колегу та доброго друга. Ти завжди боровся за правду та справедливість. Був гідним, щирим і принциповим. Сміливим і мужнім. Був справжнім”, – йдеться в повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW