Перформанс до дня народження Миколи Лисенка влаштували у ЧеркасахПерформанс до дня народження Миколи Лисенка влаштували у Черкасах, фото-1

У музичній школі Черкас організували перформанс до 181-ї річниці з дня народження українського композитора Миколи Лисенка. Зробили це, аби показати багатогранність його творчості, розповіла директорка закладу Юлія Темченко, пише «Суспільне».

Для глядачів артисти підготували вокальні, фортепіанні, хорові та перекладені для бандури твори.

Маловідомі факти про життя Миколи Лисенка розповідали від першої особи завдяки перевтіленню поета Олексія Юріна.

«За основу я взяв фрачний костюм, підготувався, шукав якісь цікаві для мене подробиці з його біографії. Щоб було цікаво слухати і щоб це була не просто суха інформація про життєвий і творчий шлях», − розповів Олексій Юрін. Музична школа вже двадцять років як названа на честь Миколи Лисенка.

«Тому цей захід для нас особливий і ми маємо надію, що він запам’ятається надовго. Музика Лисенка — це дорослий репертуар. У нашому перформансі було представили п’ять номерів у дитячому виконанні, а інші номери, які завершували захід, − це колектив «Росава» і обласна капела бандуристів», − розповіла Юлія Темченко. Глядачам виступи сподобалися.

«Я завжди цікавилася українськими композиторами і письменниками, тому для мене це дуже цікавий захід», − зазначила черкащанка Анастасія Миколайчук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW