В рамках Надзвичайної кредитної програми по відновленню України у Кам'янському реконструюють навчальні закладиСьогодні, 27 березня, мер Кам'янського повідомив про співпрацю з ЄІБ.

Задля розвитку міста та громади тісно співпрацюємо з Європейським Інвестиційним банком.

В рамках Надзвичайної кредитної програми по відновленню України, яка фінансується ЄІБ, у місті реалізуються два субпроєкти з реконструкції навчальних закладів – Гімназія №11 та колегіум №16. В цьому році роботи планується завершити.

Сьогодні онлайн прийняв участь в конференції з представниками консультативної групи з питань глобальних операцій Європейського Інвестиційного Банку, яка проходила в м. Люксембург. На зустрічі також були присутні Президент ЄІБ Вернер Хойєр, Віце-президент Тереза Червінська, депутати Європейського парламенту, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Курбаков та міський голова Миргорода Сергій Соломаха.

Подякував за суттєву допомогу, яку надають нам наші міжнародні партнери, а також обговорили питання подальшої взаємодії. Зокрема, плануємо реалізувати соціально значущі проєкти для нашого міста та всього Кам’янського району – реконструкцію двох міських лікарень № 8 та № 9 загальною вартістю – 9,2 мільйони євро.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW