"Майбутнє Тернопільщини": восьмеро учнів з нашої області здобули призові місця у весняній першості з боксуЮні спортсмени з Тернопільщини отримали вісім призових місць на весняних змаганнях з боксу.

Як інформують "Тернополяни", 26 березня в місті Галич Івано-Франківської області відбулася відкрита весняна першість з боксу серед учнів ДЮСШ.

"На запрошення організаторів наша команда також приймала участь в цьому турнірі. У своїх вагових та вікових категоріях переможцями змагань стали Юрій Данчук, Станіслав Данчук, Віталій Білецький, Мирон Подлубний, Олександр Бойко та Богдан Старик. Микола Палинський та Олександр Гойсак посіли 2-ге місце", - відзначив тренер боксерів з Монастириська Елшад Багіров. -"Щиро дякуємо організаторам цих змагань та тренеру галицького боксерського клубу Андрію Штангрету за запрошення та теплий прийом. Фінансували поїздку управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради та IT-компанія StartupSoft (Олександр та Андрій Василики) за що їм дуже вдячні".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW