Новий вид шахрайства, спрямований на обман українців: нова тактика шахраїв, при якій надсилають гроші жертвамШахраї, які використовують телефон для обману невинних людей, не зупиняються в своїх винахідливих підходах та постійно придумують нові способи обману. Іноді ці способи можуть бути надзвичайно нахабними.

Нещодавно шахраї розробили нову схему, в якій стають жертвами ті, хто вже постраждав від телефонних шахрайств.

Шахраї зазвичай телефонують тим людям, які вже стали жертвами їхньої афери. Вони вдаються до прийому, коли видають себе за працівників компетентних органів, та пропонують легку роботу - допомогти правоохоронним органам у лові шахраїв.

Багато людей, особливо похилого віку, можуть погодитися на таку пропозицію, оскільки нещодавно вони самі стали жертвами шахраїв, і пропоновані гроші надто заманливі.

Шахраї збираються використовувати нову тактику обману, при якій надсилають гроші жертвам, але тільки для того, щоб скористатися їхнім банківським рахунком як "дропом". Це означає, що вони переказують викрадені кошти на рахунок невинної особи, яка може залишити собі частину грошей, але повинна переслати більшу частину далі.

Коли реальні правоохоронні органи розпочнуть розслідування, вони будуть вивчати банківські перекази і дізнаватися про транзакції, які були зроблені на рахунок "дропа", а реальні злочинці зможуть втекти.

Ця сама схема, яка призначена для жертв, може бути небезпечною подвійно. Вона може призвести не тільки до втрати грошей, але й до кримінальної справи та реального терміну.

Тому важливо бути уважним і не довіряти незнайомцям, навіть якщо їх пропозиції дуже привабливі. Також необхідно попереджати близьких людей похилого віку, оскільки вони є найбільш вразливими для шахраїв.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW