Мешканців Києва просять проголосувати за впровадження квитка, який буде дійсний 90 хвилинКиян закликають підписати петицію з проханням запровадити пересадковий квиток на проїзд містом, який діятиме протягом 90 хвилин.

Про це пишуть учасники ініціативи «Пасажири Києва».

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих та актуальних новин Києва, області та України.

Завдяки такому квитку пасажирам громадського транспорту не потрібно буде платити при кожній пересадці.

Пропоную впровадити пересадковий квиток вартістю 8 гривень, що дасть змогу здійснювати пересадку на інший громадський транспорт міста Києва протягом 90 хвилин. Такі дії допоможуть жителям міста діставатись пункту призначення швидше та з більшим комфортом, не вдаючись до користування маршрутними таксі з більшою вартістю квитка, – зазначає автор петиції Ілля Сигачов.

Активісти впевнені, що це правильне і гарне рішення для пасажирів, оскільки вони хочуть мати можливість зробити стільки пересадок, скільки потрібно і при цьому не купувати щоразу одинарний квиток.

Також вони зазначили, що такий принцип оплати за проїзд є у більшості міст Європи, у декількох містах України, але в столиці держави його немає.

Сумно і зрозуміло чому, бо такий квиток зробить комунальний транспорт більш доступним і маршрутники, інтереси яких захищає київська влада, втратять гроші, – резюмували активісти.

Наразі петиція зібрала 4672 підписи з 6000 необхідних.

Нагадаємо, ми писали раніше про те, що у Києві з 26 березня змінюється час комендантської години, а громадський транспорт столиці працюватиме на годину довше.

Крім того, розповідали, що 23 березня Київрада ухвалила рішення про збільшення фінансування капітальних видатків на поточний рік за Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки. Загальна сума коштів на будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти міських об’єктів на 2023 рік збільшилась на 11,2 млрд гривень і становить 19,2 млрд гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW