Боронячи позиції на Бахмутському напрямку, загинув журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр ЦахнівЗахищаючи Україну, загинув журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів. Він був родом із міста Селидове. Весь його професійний шлях був сповнений любові до України та рідної Донеччини.

До того, як прийти у журналістику, Саша був координатором руху «Сильні громади» та невпинно займався демократичною розбудовою регіону — організовував громадські заходи й ініціативи, культурні події; був небайдужим до розвитку українського Сходу.Крім того, Олександр писав про корупцію у містах Донеччини та  нечесних чиновників.

Ще Саша був талановитим музикантом — майстерно володів гітарою, інколи грав у гурті.

Покинути інформаційний фронт і змінити його на фронт справжній Олександр добровільно вирішив на початку повномасштабного вторгнення. 

Олександр загинув, боронячи позиції на найгарячішому Бахмутському напрямку під час обстрілу ворога. Йому назавжди 37 років. На жаль, на цій війні ми втрачаємо саме таких людей – небайдужих, талановитих, вмотивованих. Тих, хто мав би вести нашу країну в омріяне майбутнє… У Олександра залишилися батьки, брат та кохана дівчина.

Герої не вмирають! Деталі про час та місце прощання з Героєм буде повідомлено додатково.

Боронячи позиції на Бахмутському напрямку, загинув журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW