Гороскоп на тиждень 27 березня – 2 квітня: Близнюкам – сюрпризи, Левам – любов, Терезам – конфліктиПопереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 27 березня – 2 квітня:

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Цей тиждень дає вам шанс перевернути своє життя, змiнити напрям дiяльностi або переглянути вiдносини з партнерами. Ви будете налаштованi рiшуче, але головне - не допускайте емоцiйних перевантажень. У понедiлок i вiвторок формуються тенденцiї на мiсяць вперед. Усамiтнюватися не слiд - це сприятливий час, щоб дiйти визначеностi в близьких вiдносинах i обговорити плани з колегами. На середу i четвер плануйте справи, якi вимагають швидкого виконання.
Сприятливi днi: 30, 2; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

У ваших фiнансових перспективах можуть намiтитися новi тенденцiї. Витрати поки краще звести до мiнiмуму i зосередитися на питаннях заробiтку. Можливi несподiванi пропозицiї. Але прийняти можна тiльки тi з них, що вже вiдбувалися ранiше, i з якихось причин спiвпраця не склалася. В середу i четвер будьте обережнiшi в подорожах, бережiть матерiальнi цiнностi. Ви стаєте привабливi для оточуючих.
Сприятливi днi: 28, 31; несприятливi: 2.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Цей тиждень готує вам чимало сюрпризiв. Приготуйтеся зробити несподiванi вiдкриття, почути вiдвертi висловлювання чи отримати пропозицiї. Головне - залишити позаду нерiшучiсть та спробувати вийти на новий рiвень. Iнакше шанс буде втрачено. Наважуйтесь на змiни в особистому життi, давайте початок новим темам та проектам, експериментуйте. У вихiднi друзi не дадуть вам нудьгувати. Знайдiть час пiдготуватися до нового тижня - на вас чекає багато роботи.
Сприятливi днi: 27, 30; несприятливi: 1.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: РАК (22 червня – 22 липня)

Ваш ентузiазм в кар`єрних питаннях дещо стихне, i бiльше часу ви зможете придiлити домiвцi i близьким. Це вдалий час для генеральних прибирань, невеликих ремонтiв, наведення ладу. Турботи, роздiленi з членами сiм`ї, допоможуть пережити стресовi ситуацiї, пов`язанi з основною роботою. Найближчим часом вам не обов`язково проявляти дiлову активнiсть - багато питань вирiшаться без вашої участi. Головне - пiдтримувати довiрчi вiдносини з партнерами, а iнiцiативу вони вiзьмуть на себе.
Сприятливi днi: 31, 1; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

У неодружених Левiв з`явиться потяг до нових розваг i захопленням. Любов стає однiєю з прiоритетних тем. Може повернутися старе почуття або у вiдносинах, що вже склалися, намiтиться новий настрiй. Але не виключенi i сварки, розриви зв`язкiв. Не варто утримувати ситуацiю, зiрки зараз не залишають вибору - вiдбувається те, що назрiло. У вихiднi обстановка стабiлiзується, намiтяться невiдкладнi справи, з`являться пропозицiї, що стосуються задоволень або придбань.
Сприятливi днi: 30, 31; несприятливi: 27.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Витонченiсть у виразi Ваших iнтересiв, думок та iдей допоможе Вам в дiловому спiлкуваннi. Хороший перiод для складання кореспонденцiї i ведення переговорiв, обговорення, конференцiй, для складання i пiдписання важливих документiв i контрактiв. Прибуток в деяких сферах бiзнесу. Можливi вдалi короткi дiловi поїздки, отримання приємних вiстей. Хорошi можливостi дає свiтське спiлкування в цi днi.
Сприятливi днi: 31, 2; несприятливi: 30.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Якiсь iз важливих для вас вiдносин дадуть трiщину. Можливi конфлiкти з найнесподiванiших приводiв, розкриття таємниць, розставання. Але стримати нiчого не можна - вiдбудеться тiльки те, що назрiло i повинно вiдбутися. Так само у ваше життя може повернутися людина, з якою ви розлучилися, але тема виявилася невичерпаною. В п`ятницю з`явиться можливiсть визначитися iз завданнями на найближчий час i обговорити плани з дiловими партнерами.
Сприятливi днi: 29, 30; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з27 березня– 2 квітня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Тепер бiльше часу бажано проводити наодинцi, а в роботу вносити бiльше творчих аспектiв i фантазiї. У понедiлок i вiвторок не варто поспiшати з нововведеннями. За цей тиждень вiдбудеться багато нового, що примусить вiдкоректувати плани, i можливо, повернутися до ранiше вiдкладених справ i проектiв. Доведеться виправляти старi помилки, але головне - не наробити нових.
Сприятливi днi: 27, 29; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Можливi поїздки, вiдрядження, активiзацiя переговорiв iз зарубiжними партнерами. Особливо з питань, якi вже обговорювалися ранiше, але з яких-небудь причин були вiдкладенi. З вiвторка можна приступати до нових справ або займатися питаннями освiти. Окрiм нових знань, вас чекають цiкавi, незвичайнi знайомства, якi в майбутньому виявляться корисними. В середу i четвер активно просувайте свої плани. На найближчi декiлька тижнiв не варто не планувати нiяких нововведень.
Сприятливi днi: 2; несприятливi: 1.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Рiзноманiтнiсть вражень на цьому тижнi вам гарантована. У вiвторок може вiдбутися щось неординарне на роботi або доведеться зiткнутися з непередбаченими перешкодами в справах. Далеко не все тепер залежить вiд вашого бажання. Доведеться стримати витрати i якийсь час терпляче справлятися з тiгарем обов`язкiв. В середу i четвер ви вже знайдете компромiснi рiшення проблем i зможете знову проявляти ентузiазм i активнiсть в справах, якi намiтили.
Сприятливi днi: 1, 2; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з27 березня– 2 квітня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Ви комфортно вiдчуватимете себе на самотi, займаючись звичною дiяльнiстю. Але навряд чи вдасться на цьому тижнi зберегти стабiльнiсть у справах i внутрiшню рiвновагу. Доведеться переключитися на позачергову роботу. Новi iдеї i пропозицiї можуть спочатку викликати протест, але не поспiшаєте вiдразу вiдповiдати вiдмовою. Дайте ситуацiї проявитися, а собi залиште час подумати.
Сприятливi днi: 30; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 27 березня– 2 квітня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Цього тижня вiдбудеться рiзкий поворот подiй, немов щось зупинить вас в стрiмкому русi - i примусить рухатися в новому напрямi. З вiвторка потрiбно буде наново зорiєнтуватися в тому, чим ви зайнятi, i переглянути свої плани i обов`язки. Непередбачуванiсть всього того, що вiдбувається, вимагає швидкої реакцiї i конструктивного пiдходу з вашої сторони. В середу будьте особливо уважнi, не давайте своїм почуттям безперешкодно проявлятися пiд впливом настрою.
Сприятливi днi: 28, 30; несприятливi: 31.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW