Криворіжець Сергій Кавєрін, який загинув, захищаючи Україну, відзначений державною нагородоюКриворіжець Сергій Кавєрін, який загинув, захищаючи Україну, посмертно відзначений державною нагородою.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Рудник Суха Балка" з посиланням на  Указ Президента України №170/2023  від 21 березня 2023 року.

Відповідно до цього Указу працівника рудника Суха Балка Сергія  Кавєріна відзначено медаллю «За військову службу Україні» (посмертно).

"Про таких людей, яким був Сергій, кажуть «золота людина». Він відрізнявся позитивним ставленням до життя, до оточення, був вправним робітником, готовим будь-якої миті стати до роботи та виконати завдання. Працював електрозварювальником, прийшовши на шахту «Ювілейна» на виробничу практику, показав майстерність і, залишився працювати на дільниці №1 РМС-1, миттєво здобувши повагу серед найдосвідченіших зварювальників", - згадують колеги.

Повідомляється, що 24 лютого 2022 року Сергій пішов на фронт, де гідно служив, мав поранення, контузії, після відновлення - знову повертався у стрій.

Наприкінці вересня наш захисник отримав тяжке поранення під час бойових дій на донецькому напрямку.

Лікарі намагалися врятувати Героя та 28 вересня 2022 року Сергій відійшов у вічність. Йому було 28 років.

Вічна шана Герою!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW